Сучасні стилі дизайну квартир - DimBot
Сучасні стилі дизайну квартир

Сучасні стилі дизайну квартир

Продовжуючи тему стилів інтер’єру переходимо до сучасних тенденцій. Це найрізноманітніша категорія, яка поєднала в собі…

Продовжуючи тему стилів інтер’єру переходимо до сучасних тенденцій. Це найрізноманітніша категорія, яка поєднала в собі наслідування класичних канонів та прагнення вийти за рамки. Попри все різноманіття спільною рисою сучасних стилів є прагнення до свободи та функціональність в найменших деталях.
Розглянемо кілька сучасних стилів:
➡️ Шеббі-шик ― поєднання традиційних уявлень та розумної економії. Затишний, світлий, спокійний інтер’єр з милими серцю хендмейд дрібничками. Меблі для шеббі-шику найкраще шукати в старому бабусиному будинку.
➡️ Поп-арт ― революційна ідея зробити мистецтво дотичним до повсякдення. Така квартира нагадує полотно митця, де стіни та меблі ― основа для картин, скульптур, декору. Акцентна стіна дає змогу реалізувати творчий потенціал як завгодно: малюнками, фотографіями, постерами, написами, логотипами.
➡️ Хай-тек ― простий та технологічний, прийшов в помешкання з офісів. Побутова техніка тут не ховається, а навпаки, ― стає головною прикрасою. Яскраве освітлення, стримані кольори, скло, метал, пластик та прості геометричні форми, ― так виглядає хай-тек.
➡️ Еко-стиль ― це відпочинок від урбанізованого простору за стінами власної квартири. В основі стилю єднання з природою та внутрішня гармонія. Обирайте природні кольори, натуральні матеріали, прості форми та ощадне споживання ресурсів.
✅ Сучасні стилі не вичерпуються вказаним переліком, тому ми ще продовжимо цю розмову.