Привабливий дизайн маленького балкона - DimBot
Привабливий дизайн маленького балкона

Привабливий дизайн маленького балкона

Плануючи дизайн інтер’єру не забудьте про балкон. Підготували для вас 5 цікавих ідей використання простору,…

🌀 Плануючи дизайн інтер’єру не забудьте про балкон. Підготували для вас 5 цікавих ідей використання простору, який часто перетворюється на місце для непотрібних речей. Оберіть свій варіант симпатичного балкону.
🧘‍♀️ Комфортна зона відпочинку. Використайте світлі тони і яскраві акценти в оформленні стін. М’який куток облаштуйте з великих подушок, безкаркасних меблів або зручної тахти. Створіть власноруч острівець спокою для себе.
☕️ Домашня кав’ярня. Невеликий плетений або скляний столик, кілька зручних пуфів та місце під кавоварку ― це все, що потрібно для дружніх розмов за філіжанкою запашної кави.
🖥 Робочий кабінет. Затишний та добре освітлений кабінет для роботи вдома ― вдале використання простору балкону. Офісний стіл, кілька полиць та додаткове освітлення ввечері ― витрати на облаштування мінімальні.
🌿 Власна оранжерея. Якщо ви любите вирощувати квіти, то балкон ― ідеальне місце для зимового саду в квартирі. Головне грамотно продумати простір та не нагромаджувати зайвих рослин.
🎨 Затишна майстерня. Кращого місця для невеликої хендмейд майстерні годі й шукати. Тут вам ніхто не заважатиме натхненно творити власні шедеври.
У пошуках квартири не забувайте оцінити й балкон. Адже його легко перетворити на чудове місце для роботи або відпочинку.