Пошук квартири без проблем: міф чи нова реальність? - DimBot
Пошук квартири без проблем: міф чи нова реальність?

Пошук квартири без проблем: міф чи нова реальність?

Пошук квартири без проблем: міф чи нова реальність? З першого погляду складається враження, що ринок…

Пошук квартири без проблем: міф чи нова реальність?

З першого погляду складається враження, що ринок нерухомості переповнений пропозиціями. Просто обирай та купуй, особливо у Львові. Чому ж тоді купити квартиру в новобудові за кілька днів ― нереальне завдання? 

Розповімо вам про переваги та недоліки різних варіантів пошуку житла. Скористайтесь нашими порадами, щоб не перетворювати вибір омріяної квартири в нескінченний процес.

Послуги професійного агента з нерухомості 

Посередників на ринку нерухомості сьогодні дуже багато. З одного боку, це —  добре, бо є до кого звернутися за допомогою у виборі квартири. Та з іншого, в такій кількості пропозицій посередницьких послуг  складно не розгубитися. На пошук найкращого агента з нерухомості можна витратити навіть більше часу, ніж на вибір житла.

Що робить грамотний ріелтор?

 • Вивчає ринок нерухомості.
 • Розробляє стратегію продажу квартир.
 • Переконує клієнта у правильності вибору запропонованого варіанту.
 • Організовує зустрічі та перемовини між продавцем і покупцем.
 • Розбирається в технічних та юридичних питаннях, пов’язаних з купівлею-продажем нерухомості.

Послуги професійного агента з нерухомості коштують чимало: переважно, це — певний відсоток від вартості квартири чи будинку. Звичайно, зі знавцем ринку житла ви значно заощадите свій час та нерви. Але перевірити самого ріелтора на порядність та професіоналізм практично немає можливості. А ризик переплатити зайвого —  залишається.

Самостійний пошук житла

Для тих, хто вирішив шукати свою квартиру без посередників, існує безліч ресурсів з оголошеннями про купівлю-продаж нерухомості. Якщо є вдосталь часу та натхнення, скористайтесь наступним алгоритмом:

 1. Чітко пропишіть свої вимоги до житла: ціна, площа, кількість кімнат, район міста, додаткові побажання.
 2. Оберіть кілька ресурсів, з якими хочете працювати. Виділіть час на щоденне відстежування оновлень за вашими параметрами.
 3. Відразу відсіюйте посередників, більшість оголошень саме від них.
 4. Наберіться терпіння: пошук житла ― це довготривалий процес.

Приготуйтесь бути постійно на зв’язку, оглядати по кілька квартир на день та спокійно сприймати те, що відразу результату не буде. Рано чи пізно ви знайдете омріяну домівку.

DimBot поспішає на допомогу у пошуку житла

Для тих, хто шукає житло у Львові, існує альтернативний варіант: запустити чат-бот в режимі 24/7. Це невтомний помічник, який відстежує популярні наявні ресурси купівлі-продажу нерухомості та повідомляє вас про новинки. Він зручний, заощаджує ваш час, та абсолютно безкоштовний. До речі, скоро DimBot шукатиме житло не лише у Львові, а й по всій Україні.

Використовувати чат-бот зовсім просто.

 1. Запустіть DimBot на сайті й він сам привітається з вами у Телеграм.
 2. Налаштуйте фільтри пошуку, відповівши на 6 запитань: ціновий діапазон, район міста, кількість кімнат, тип будинку, житло від власника чи ріелторів, поверх.
 3. Розглядайте варіанти, які бот надсилає з постійними оновленнями, як тільки нові оголошення з’являються на сайтах, та оберіть свою омріяну квартиру.

З таким помічником ви не оплачуєте послуги посередників, не витрачаєте час на довготривалий перегляд великої кількості ресурсів, а легко шукаєте житло в зручному форматі.

За технологіями — майбутнє і багато професій скоро зникнуть. DimBot ― це агент з нерухомості нового покоління, якому не потрібно платити за послуги.