Найменші квартири у світі - DimBot
Найменші квартири у світі

Найменші квартири у світі

Зростання кількості людей на планеті та бажання жити у великих містах призводять до пошуку нестандартних…

Зростання кількості людей на планеті та бажання жити у великих містах призводять до пошуку нестандартних варіантів проживання. Квартири маленькою площею приваблюють дешевою вартістю і стають тимчасовою домівкою для амбітних молодих людей.
💁‍♀️ Але подивіться на цифри, вони просто вражають. На їх фоні наші “хрущовки” виглядають справжніми палацами.
✅ Квартира площею 4,5 кв. м в Китаї, провінція Хубей, користується популярністю серед молоді. Подібне дешеве житло знайдете і в столиці Японії. Хоча оренда такого мікро житла доступна, душ тут розмістити точно не вдасться.
✅ Для тих, хто мріє жити в центрі Лондона спроектували мініатюрні апартаменти на одного площею 7,5 кв. м. Як не дивно, охочих купити таку квартиру знайшлося багато.
✅ Найвідоміша міні квартира у США знаходиться на Манхеттені. Дизайнерка Феліс Кохен розмістила на площі 8,3 кв. м все необхідне: спальне місце, стелажі для зберігання речей, душ з туалетом.
✅ Париж також може похвалитися власною найменшою квартирою. Площа її становить 12 кв. м, а меблі-трансформери дозволяють розмістити тут не лише ліжко для господаря, а навіть диван для гостей і барну стійку.
✅ В Україні найменші квартири знайдете у Києві. Все необхідне для однієї людини тут вдалося розмістити на площі 16 кв. м.
💬 Попит на міні житло лише зростатиме, тому дизайнери шукають нестандартні рішення. А який мінімум здається вам допустимим?