Етнічні стилі дизайну квартир - DimBot
Етнічні стилі дизайну квартир

Етнічні стилі дизайну квартир

Етностиль в інтер’єрі дає змогу відтворити культуру країни, яка вам цікава. Варіантів безліч: адже кожен…

Етностиль в інтер’єрі дає змогу відтворити культуру країни, яка вам цікава. Варіантів безліч: адже кожен народ може похвалитися власною неповторністю.
💁‍♀️ За бажанням власника етнічний стиль поширюється на всю квартиру або зображується в певних елементах і поєднується з класикою.
👉 Ось кілька найяскравіших етнічних стилів:
➖ Прованс або французький кантрі: легкий, світлий, з потертими меблями, нерівною поверхнею стін, квітковими візерунками та без зайвого пафосу.
➖ Середземноморський стиль: поєднання архаїчної простоти, практичного комфорту та винахідливості. Рослинні мотиви, морські пейзажі та блакитно білий текстиль підкреслюють тематику.
➖ Східний стиль: розкішний, безтурботний, дивовижний. Багатий натуральними матеріалами, красивими ажурними орнаментами, колоритним декором.
➖ Африканський стиль: простий, яскравий та експресивний водночас. Червоні й жовті кольори, грубі меблі з натурального дерева, статуетки та рослинні орнаменти в декорі обов’язкові.
‼️ Обираючи етнічний стиль не забувайте, що попри вдавану простоту заощадити на ремонті та облаштуванні житла не вдасться. Продумати доведеться кожну деталь, навіть найдрібнішу.
🕵️‍♀️ А поки обираєте улюблений стиль, DimBot шукає вашу квартиру.