Класичні стилі дизайну квартир - DimBot
Класичні стилі дизайну квартир

Класичні стилі дизайну квартир

Продовжуємо нашу розмову про класичні стилі інтер’єру. Сьогодні розповімо про авангард, еклектику, готику, класицизм, ампір,…

Продовжуємо нашу розмову про класичні стилі інтер’єру. Сьогодні розповімо про авангард, еклектику, готику, класицизм, ампір, бароко, ренесанс.
➖Авангард ― революційний напрям, який почав руйнувати стереотипи. Любить багато світла, контрастні кольори та експресивні деталі.
➖Еклектика ― це гармонія кількох стилів, які вдало доповнюють один одного. Тут можна поєднувати предмети старовини з сучасними матеріалами.
➖Готика пронесла строгу експресивність крізь століття і не втрачає своїх прихильників досі. Високі меблі, темні відтінки, декор натуральним деревом, ― все це підкреслить велич готичного стилю.
➖Класицизм ― це розкіш простору та елементів. Для його створення потрібна висота приміщення понад 3 метри, дорогі натуральні матеріали, декоративні елементи ручної роботи.
➖Ампір до розкоші класицизму додав помпезність в оформленні деталей. Цей стиль уособлює статус власника, який підкреслено в кожній дрібниці.
➖Бароко втілює шикарну розкіш, яка прийшла до нас з Італії. Цей стиль не лише показує багатство, але й має невеликий секрет: кімнати в стилі бароко візуально виглядають більш просторими.
А поки ви обираєте стиль інтер’єру, DimBot шукає вашу квартиру. 🕵️‍♀️Безкоштовний сервіс для тих, хто цінує свій час.