Архітектура Пекіну - DimBot
Архітектура Пекіну

Архітектура Пекіну

Столиця Китаю ― давнє місто з багатою історією. Його архітектура розповідає про різні епохи та…

Столиця Китаю ― давнє місто з багатою історією. Його архітектура розповідає про різні епохи та вражає різноманіттям. Яких лише цікавинок тут не знайдеш!
✅ Заборонене місто ― резиденція імператорів віком понад 600 років. Збережене давнє місто в самому центрі Пекіну. Дивує архітектурою, збереженою автентичністю та ландшафтним дизайном.
✅ Храм Неба ― дивовижна споруда, що входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Талант архітекторів, які проектували таку досконалість, вражає відвідувачів вже понад 500 років.
✅ Літній палац ― імператорська резиденція на околицях Пекіну. Величний парк із понад 3000 будівель також входить до Світової спадщини ЮНЕСКО, а його Довгий коридор ― до Книги рекордів Гіннеса.
✅ Палац князя Гуна ― один з найрозкішніших палаців Пекіну, що пережив складну історію і дійшов до наших днів реставрованим. Тепер він частина культурної спадщини Китаю.
✅ Сихеюань ― традиційне житло китайських родин, яке дійшло до сучасності. Частина цих будівель вже перетворилася на історичні пам’ятки. Сучасна архітектура Китаю повертається до будівництва житла за принципом сихеюань (якщо площа забудови дозволяє).
👉 Усі ці споруди є прикладами традиційної імператорської архітектури Китаю. Характерним для Пекіну також є стиль радянських забудов середини минулого століття, а також нові архітектурні форми сучасності.