Дивовижна Індія: 10 найцікавіших споруд - DimBot
Дивовижна Індія: 10 найцікавіших споруд

Дивовижна Індія: 10 найцікавіших споруд

Індія вміє вражати. Велика країна з багатою історією та власною культурною спадщиною недарма приваблює туристів….

🌀 Індія вміє вражати. Велика країна з багатою історією та власною культурною спадщиною недарма приваблює туристів. Тут є на що подивитися.
Підготували для вас список найцікавіших споруд Індії:
➖ Тадж-Махал ― величезний мавзолей в Агрі з білого мармуру, прикрашений дорогоцінним камінням, ажурними решітками та витонченими візерунками.
➖ Печери Аджанти ― молитовні зали буддійських монахів, створені зі скелі вздовж ріки Вагора. В давніх печерах зберігається безліч шедеврів буддійського мистецтва.
➖ Форт Джайсалмер ― одна з найкрасивіших фортець Індії. Брами, палац, внутрішні двори, храми збереглися протягом багатьох століть незмінними.
➖ Золотий храм Хармандір-Сахіб ― комплекс з кількох будівель, споруджений в центрі штучного озера. Верхні поверхи храму сикхів покриті золотом.
➖ Храм Вірупакші ― великий комплекс культових споруд, в якому часто проводяться фестивалі, прекрасно зберігся протягом століть.
➖ Усипальня Ітемад-уд-Даули, яку ще називають “Малий Тадж”.
➖ Палац озера Пікола ―королівська резиденція, яка сьогодні перетворена на розкішний готель.
➖ Храм Лакшмі-Нараяни ― будівля з біло-рожевого мармуру, з доглянутим парком, печерами для медитації, готелем для паломників, бібліотекою.
➖ Мінарет Кутб-Мінар ― найвищий у світі мінарет, розташований в Делі. Це комплекс пам’яток різних епох.
➖ Червоний форт ― споруда-фортеця у місті Агра. Побудований з червоної цегли, від чого отримав свою назву.
🌟 Краса, що застигла в камені, дійшла неушкодженою до наших днів. І приваблює до Індії мільйони туристів з усього світу.